Darmowa Konsultacja: (312) 924-7575 Kliknij tutaj, aby do nas zadzwonić
Abels & Annes, P.C. Abels & Annes, P.C.
We've collected millions for our clients.
Let us fight for you.
Contact Us for a Free Consultation

Mówimy po Polsku

Prawnicy w Chicago zajmujący się uszkodzeniami ciała

Prawnicy z Kancelarii Adwokackiej Abels & Annes, P.C. w Chicago od lat zajmujący się sprawami dotyczącymi uszkodzeń ciała, wywalczyli dla wielu swoich klientów odszkodowania za uszkodzenia ciała odniesione ze strony innych osób w wyniku ich zaniedbań, braku rozwagi czy maltretowania.

Większość z nas traktuje swoje codzienne aktywności jako coś oczywistego. Z łatwością rutynowo wykonujemy codzienne obowiązki: chodzimy do pracy, podrzucamy dzieci do szkoły, robimy zakupy, odwiedzamy restauracje, przechadzamy się po ulicach Chicago, odwiedzamy członków rodziny i przyjaciół w weekendy. Niezależnie od tego, iż traktujemy te wszystkie czynności jako oczywiste, co jakiś czas wydarza się coś, co poważnie zakłóca nasze oczekiwania.

Mówimy po Polsku (855) 997-2354 / (312) 241-1645

Codziennie ludziom wykonującym zwykłe rutynowe czynności przydarzają się wypadki czy niefortunne wydarzenia: wypadki samochodowe, kolizje motocyklowe, wypadki w miejscu pracy; mamy kontakt z niebezpiecznymi albo wadliwymi produktami; możemy się poślizgnąć, przewrócić albo potknąć na nieoczekiwanej przeszkodzie; otrzymać złe lekarstwo od learza albo z apteki. Często takie incydenty powodują tylko drobne szkody lub urazy i można znieść je z niewielką dozą zniecierpliwienia czy potraktować jako mało uciążliwą niedogodność. Ale czasami konsekwencje są poważniejsze i mogą spowodować poważne urazy, a nawet śmierć.

W tego rodzaju sytuacjach takie poważne urazy mogą stać się męczącym doświadczeniem zmieniającym życie. Mogą być przyczyną utraty zdrowia w wydłużonym okresie czasu – czasem nawet na zawsze – i poważnie ograniczyć możliwość radowania się codziennym życiem. Mogą też spowodować zamieszanie nie tylko w Twoim własnym życiu, ale również osób bliskich, dbających lub troszczących się o Ciebie czy zależnych od Ciebie. Oprócz fizycznego i emocjonalnego chaosu spowodowanego przez urazy, może nastąpić kryzys finansowy w Twoim życiu: pojawią się rachunki medyczne, nastąpi utrata możliwości zarobkowania, konieczne będą kosztowna opieka i środki medyczne, z czym trzeba będzie pogodzić się na całe życie.

Po takiej katastrofie naturalne będzie odczucie straty, przytłoczenia okolicznościami, uczucie wyizolowania czy niepewności. Będzie trudno wiedzieć czego się spodziewać, co powinno się zrobić, jakie ma się prawa, szczególnie w konfrontacji z kompaniami ubezpieczeniowymi, pracodawcami, przedsiębiorstwami i tymi wszystkimi, którzy zatrudniają profesjonalistów i prawników, żeby reprezentowali ich interesy i dbali o ich prawa, działając w celu ograniczenia ich potencjalnej odpowiedzialności.

Ale nie ma potrzeby aby przechodzić przez te kłopoty samemu i bez ochrony. Jesteśmy w stanie pomóc.

Prawnicy z Kancelarii Abels & Annes, P.C. zajmującymi się urazami personalnymi, pomogą w otrzymaniu dokładnych wyjaśnień dotyczących praw poszkodowanego, w podjęciu aktywnych działań w celu ochrony jego praw i interesów oraz będą reprezentować poszkodowanego w negocjacjach dotyczących męczących i irytujących szczegółów, co jest niezbędne w kontaktach z pozostałymi stronami. Dzięki nam poszkodowany będzie się mógł uporać z trudnymi okolicznościami, skoncentrować na leczeniu i powrocie do normalnego życia w możliwie najkrótszym czasie.

Kancelaria Abels & Annes, P.C. może pomóc w uzyskaniu odszkodowań, do których jesteś słusznie uprawniony

Często wypadki i urazy są spowodowane błędami innych – ludzi czy biznesów – z powodu ich niedbałości czy lekkomyślności, albo też przez osoby, które złośliwie krzywdzą lub znęcają się nad innymi wykorzystując ich bezbronność.

Podjęcie działania jest konieczne w sytuacji, kiedy samemu doznało się urazów lub też osoba bliska została okaleczona czy zamordowana przez kogoś, kto nie wyeliminował ewentualności poważnych urazów, jakie mogą odnieść inni. Wówczas konieczna jest pomoc doświadczonego prawnika specjalizującego się w obrażeniach personalnych, który zapewni poszkodowanego, że odpowiedzialni za krzywdy, które zostały spowodowane, zrekompensują te szkody ofierze. W niektórych sytuacjach ważną sprawą jest również podjęcie kroków, które spowodują, że osoba czy biznes, który wyrządził szkody Tobie, nie będzie mógł krzywdzić innych w przyszłości.

Jeżeli doznałeś urazów personalnych w Chicago albo w okolicach z powodu niedbałości, lekkomyślności czy zamierzonych działań innych, niezwłocznie skontaktuj się ze specjalizującymi się w tych sprawach prawnikami z Kancelarii Abels & Annes, P.C. Mamy rozległe doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych dotyczących obrażeń personalnych i posiadamy poważny dorobek w pomocy udzielanej naszym klientom w dziedzinie ochrony ich praw i przy uzyskiwaniu dla nich odszkodowań maksymalnej wielkości, do której są uprawnieni na mocy obowiązujacego prawa i regulacji, czy to w formie zwrotu kosztów za opiekę medyczną, za utracone zarobki, za ból i cierpienia, jako zadośćuczynienie (nawiązka), czy we wszystkich innych mających zastosowanie, a poniesionych przez nich stratach. Wygraliśmy już miliony dolarów dla naszych klientów i Tobie też możemy pomóc.

Nasza działalność dotyczy ogromnej ilości zróżnicowanych obrażeń personalnych.

Celem zasadniczym prawników z Kancelarii Abels & Annes, P.C. specjalizujących się w obrażeniach personalnych klientów z Chicago w stanie Illinois jest, aby odzyskali równowagę po obrażeniach, które odnieśli w wyniku:

Możemy pomóc naszym klientom w postępowaniu w wypadku zwykłych obrażeń, jak złamanie kości czy zniszczenie własności, ale również w sprawach dotyczących bardziej złożonych obrażeń, jak urazowe obrażenia kręgosłupa czy głowy, urazy przy porodzie, poparzenia i inne permanentne blizny, gdy kalkulacje odszkodowań są skomplikowane z powodu takich czynników jak utrata realnego dochodu, utrata dochodu potencjalnego, długotrwała opieka, utrata partnera/partnerki, itd.

Opłaty nie trzeba uiszczać do czasu odebrania odszkodowań przyznanych poszkodowanym

Jeśli potrzebna jest pomoc doświadczonego, wykwalifikowanego, posiadającego odpowiednią wiedzę adwokata, skontaktuj się z Kancelarią Abels & Annes, P.C. Korzystanie z pomocy Kancelarii Abels & Annes, P.C. wyklucza naciski na poszkodowanego czy jakiekolwiek opłaty z góry. Pierwsza konsultacja jest zupełnie bezpłatna i nie ma zobowiązań, aby kontynuować sprawę. Nasi prawnicy wysłuchają relacji poszkodowanego i oszacują czy dane obrażenie cielesne rokuje nadzieje na skuteczne dochodzenie roszczeń. Jeśli uznamy, że możemy pomóc w danej sprawie, wyjaśnimy klientowi sposób w jaki Kancelaria może tego dokonać.

Aby umówić się na początkową konsultację, albo w naszym biurze, albo przez telefon, czy też w domu poszkodowanego, a nawet w szpitalu, jeśli osoba nie może się przemieszczać z powodu poważnych obrażeń, prosimy o telefon na bezpłatnej linii (855) 997-2354 albo o kontakt online na tej stronie internetowej, całą dobę, siedem dni w tygodniu. Jesteśmy gotowi, aby Ciebie wysłuchać.

Jeżeli podejmiemy decyzję o działaniach na rzecz poszkodowanego, nigdy nie będzie on płacił żadnych opłat z góry związanych z procedowaniem. Nasza Kancelaria pracuje w oparciu o zasadę wynagrodzenia wypłacanego prawnikowi w przypadku wygrania przez niego sprawy, co oznacza, że zatrudnienie naszych prawników nic nie kosztuje, a opłaty za nasze usługi adwokackie związane są z finansowym odszkodowaniem, które wywalczymy dla klienta. W kancelarii Abels & Annes, P.C. uważamy takie rozróżnienie za ważne: sprawa dotyczy poszkodowanego, nie nas. Nasz cel to pomoc osobie poszkodowanej w powrocie do normalnego życia.

A ponieważ my nie otrzymujemy wynagrodzenia dopóki klient nie wygra, może on być pewny, że wierzymy w zasadność jego sprawy oraz, że jesteśmy zaangażowani w zapewnienie klientowi zdecydowanej, doświadczonej i aktywnej reprezentacji prawniczej.

Konsultacje z prawnikiem w sprawie obrażeń cielesnych

W sytuacji odniesienia obrażeń, poważnych ran, śmierci w wypadku czy jakichkolwiek innych urazów ciała odniesionych przez Ciebie lub bliską Ci osobę na terenie metropolii chicagowskiej, zwróć się bezzwłocznie o bezpłatną zindywidualizowaną konsultację prawną telefonując pod numer (855) 997-2354 or (312) 241-1645, aby porozmawiać z prawnikiem specjalizującym się w zagadnieniach związanych z obrażeniami cielesnymi. Dostępna jest również forma elektroniczna tutaj na tej stronie internetowej.

Client Reviews

★★★★★ I had no trouble reaching my attorney at any time. I was always updated on the case. I could text him, call him, or leave him a message and he would get back to me. Dave
★★★★★ After contacting several law firms, I sent an email to Dave [Abels] and he responded fairly quickly, asked me several questions, and took the case straight away. From there forward, it was simple and easy. Nik
★★★★★ These guys were great to work with. At the end of the day, tough case and all, Abels & Annes helped us get enough to pay our bills and then some. My wife has now recovered and we are able to move forward without the cloud of a huge medical debt. Brett
★★★★★ They were very detailed and communicated well. I felt very secure with professional looking out for my interests. They didn’t talk down to me and explained things in terms I understood. Robin
★★★★★ Everything was pretty smooth and there was a lot of communication between my attorney and myself. I am really happy with my settlement and I got more than what I expected. Arturo
★★★★★ I would give Abels & Annes an A+, a 10, they have far exceeded my expectations. Professional, direct, very educated and very honest. Molly
Read More Client Reviews